Cudowny gol Angela Correi dla Atletico Madryt. Bramkarz mógł tylko popatrzeć [WIDEO]

Atletico Madryt od zwycięstwo rozpoczęło walkę o obronę mistrzostwa Hiszpanii. Drużyna Diego Simeone wygrała na wyjeździe z Celtą 2:1.
Ozdobą spotkania był gol dla Atletico, który padł w w 23. minucie. Na bramkę pognał Lemar, odegrał do Correi, a ten huknął w górny róg. Dituro tylko patrzył, jak piłka wpada do jego bramki.
Celta wyrównała w 58. minucie. Gola strzelił Aspas, który skutecznie wykonał rzut karny.
Sześć minut później Atletico zdobyło zwycięską bramkę. Znów w roli głównej był Correa. Argentyńczyk płaskim uderzeniem zakończył szybki atak.
Końcówka meczu była bardzo nerwowa. W doliczonym czasie sędzia wyrzucił z boiska po jednym piłkarzu obu drużyn - Mallo i Hermoso. Do tego od 90 minuty pokazał aż cztery żółte kartki. Wynik jednak się nie zmienił.
Marcin Karbowski15 Aug 2021 · 19:31