Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Czerwona kartka Błażeja Augustyna w Szkocji

17 lut 2016 | 08:33 0
Hibernian Edynburg pokonał u siebie Heart of Midlothian FC 1:0 (1:0) w powtórzonym spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Szkocji. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 2:2.

Na Easter Road Stadium w podstawowym składzie gości grał Błażej Augustyn. Polski obrońca w pierwszej połowie zobaczył żółtą kartkę, a niespełna kwadrans przed końcem z powodu drugiego takiego upomnienia musiał przedwcześnie opuścić murawę.

Dwie minuty później w ten sam sposób pożegnał się z kibicami Jason Cummings, który wcześniej zdobył zwycięskiego gola w tych derbach Edynburga. "Hibs" w kolejnej rundzie zmierzą się z drużyną Inverness Caledonian Thistle FC.

Awans do ćwierćfinałów rozgrywek zapewniły sobie także Dundee United, Ross County, Greenock Morton FC, Celtiku Glasgow i Glasgow Rangers. Ostatniego ćwierćfinalistę wyłoni powtórzona konfrontacja Dumbarton z Dundee FC.

* * * * * *
Wyniki powtórzonych wtorkowych spotkań 1/8 finału Pucharu Szkocji:

Hibernian Edynburg - Heart of Midlothian FC 1:0 (1:0)

Bramka: Cummings 4.
Czerwone kartki: Cummings (79, Hibernian) - Augustyn (77, Hearts).
Pierwszy mecz: 2:2. Awans: Hibernian.

Kilmarnock FC - Glasgow Rangers 1:2 (1:1).

Bramki: McKenzie 7 - Waghorn 3-karny, Clark 90+2.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!