Czołgał się i chciał zdobyć gola. Kuriozalne sceny w meczu Austrii [WIDEO]

Screen Twitter
Reprezentacja Austrii pokonała Słowację 2:0 (1:0) w meczu towarzyskim. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, gdyby nie nieskuteczność Christopha Baumgartnera.
Austria otworzyła wynik sobotniego spotkania już w 6. sekundzie. Do siatki Słowacji w efektowny sposób trafił Christoph Baumgartner, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Kilkadziesiąt minut później zawodnik RB Lipsk mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu. Miał ku temu świetną okazję, wystarczyło celnie uderzyć głową. Baumgartner oddał jednak słaby strzał.
Zawodnik próbował jeszcze dobić, dopadł do piłki czołgając się i wepchnął ją za linię bramkową. Sędziowie dopatrzyli się jednak złamania przepisów, pomocnik zagrał futbolówkę ręką.
Niemniej Austria zdobyła swoją drugą bramkę w 82. minucie. Wynik meczu ustalił Andreas Weimann.
Hubert Kowalczyk23 Mar · 21:29