Liga Europy. Cztery gole na Emirates! Arsenal bliżej finału Ligi Europy [WIDEO]

Cztery gole na Emirates! Arsenal bliżej finału Ligi Europy [WIDEO]
arsenal.com
Arsenal wygrał z Valencią 3:1 na Emirates w pierwszym meczu półfinału Ligi Europy.
To goście lepiej zaczęli to spotkanie i już w 11 minucie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na długi słupek Rodrigo zgrał piłkę głową do Diakhaby'ego, a ten z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.
Odpowiedź gospodarzy była błyskawiczna. Już siedem minut później doprowadzili do remisu. Aubameyang urwał się obrońcom, wystawił piłkę Lacazette, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w pustej bramce.
Francuz chwilę później po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Xhaka dośrodkował w pole karne, a napastnik pokonał golkipera rywali po uderzeniu głową.
W drugiej połowie Lacazette mógł skompletować hat-tricka, ale tym razem jego strzał doskonale obronił Neto. Za moment wyrównać mógł z kolei Gameiro, ale przegrał pojedynek z Petrem Cechem.
W doliczonym czasie gry gości dobił Aubameyang. Kolasinac miękko dośrodkował w pole karne, a tam strzałem z powietrza akcję zamknął napastnik z Gabonu.
Jakub Kreśliński02 May 2019 · 22:54