"Czy może pan przestać jeść?". Absurdalna sytuacja z udziałem czołowego tenisisty świata [WIDEO]

Twitter Screen
Jeden z czołowych tenisistów świata w trakcie ostatniego meczu napotkał na nieoczekiwaną przeszkodę. Z równowagi wyprowadził go kibic, który... jadł przekąskę.
W poniedziałek Andriej Rublow zmierzył się z Adrianem Mannarino. Spotkanie było rozgrywane w ramach trzeciej rundy turnieju ATP Masters 1000 w Szanghaju.
Podczas pierwszego seta doszło do absurdalnej sytuacji z udziałem Rublowa. Rosjanin chciał zaserwować, lecz jego uwagę odwrócił jeden z kibiców.
Widz zasiadający na trybunach jadł przekąskę, co doprowadziło do rozproszenia Rosjanina. Tenisista sugestywnie spojrzał się w jego stronę, jednak ten nie zareagował.
Ostatecznie Rublow rozłożył ręce w geście bezradności. Sędzia, widzący mowę ciała Rosjanina, poprosił kibica, aby ten przestał jeść.
- Czy może pan przestać jeść? - zapytał przez mikrofon arbiter.
Ostatecznie Rublow pewnie pokonał Mannarino wygrywając pierwszego seta 6:3. W drugiej partii Rosjanin ponownie nie dał szans rywalowi i pokonał go 6:0.
Dzięki wygranej z Mannarino, Rublow awansował do czwartej rundy turnieju ATP Masters 1000 w Szanghaju. Rosjanin zmierzy się w niej z Tommym Paulem.
Filip Węglicki11 Oct 2023 · 14:45
Źródło: opracowanie własne