Czyste konto Szczęsnego i wygrana Juve. Dybala niczym Messi - piękny gol z wolnego! [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Juventus FC pokonał u siebie Udinese Calcio 2:0 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 28. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Allianz Stadium całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Wojciech Szczęsny. Obie bramki dla obrońców tytułu zdobył Paulo Dybala.
Argentyńczyk najpierw kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego, a następnie wykończył w polu karnym świetnie zagranie od swojego rodaka Gonzalo Higuaina, który siedem minut przed przerwą zmarnował rzut karny.
Dzięki 23. wygranej w sezonie "Stara Dama" objęła prowadzenie w tabeli. "Zebry" doznały natomiast czwartej porażki z rzędu i są na jedenastej lokacie w klasyfikacji.
* * * * * *
Wyniki kolejnych niedzielnych spotkań:
US Sassuolo Calcio - SPAL 2013 1:1 (1:1)

Bramki: Babacar 31-karny - Antenucci 27.
FC Crotone - Sampdoria Genua 4:1 (3:0)

Bramki: Trotta 6, 36, Stoian 23, Viviano 85-samobójcza - Zapata 69.
Cagliari Calcio - Lazio Rzym 2:2 (1:1)

Bramki: Pavoletti 25, Barella 74-karny - Ceppitelli 35-samobójcza, Immobile 90+5.
Bologna FC - Atalanta Bergamo 0:1 (0:0)

Bramka: De Roon 83.