Damian Szymański zadebiutował w barwach AEK Ateny

MediaPictures.pl/Shutterstock
Zawodnicy AEK Ateny wygrali na wyjeździe z Wolos NPS 3:1 (2:0) w meczu 20. kolejki greckiej ekstraklasy.
Wynik spotkania otworzył Marios Oikonomou, który wpisał się na listę strzelców w 9. minucie. Przed przerwą prowadzenie gości powiększył Christos Albanis.
Po zmianie stron trzecią bramkę dla przyjezdnych zdobył w 52. minucie Viktor Klonaridis. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił z kolei w 89. minucie Iker Guarrotxena.
W barwach AEK Ateny zadebiutował wypożyczony do tego klubu z Achmatu Grozny Damian Szymański. Pomocnik rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce, a boisko opuścił w 79. minucie.
AEK Ateny zajmuje trzecie miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy, z kolei Wolos NPS plasuje się na jedenastej pozycji.
Marcin Karbowski22 Jan 2020 · 19:21