Debiut Probierza w Cracovii. Dwie bramki w ciągu minuty! Vassiljev nie strzelił karnego!

asinfo
Cracovia przed własną publicznością zremisowała z Piastem Gliwice 1:1 w pierwszym sobotni meczu 1. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

* * * * * *

Tak padły bramki:

1:0 Zenjov 13'

W 13. minucie zamieszanie pod gliwicką bramkę wykorzystał Sergei Zenjov, który po zagraniu Wdowiaka wpakował futbolówkę do siatki.

1:1 Badia 14'

Gerard Badia po dośrodkowaniu Jankowskiego z lewego skrzydła strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

Piast mógł objąć prowadzenie, ale w 76. minucie Konstantin Vassiljev nie wykorzystał rzutu karnego.

Zawodnik meczu: Maciej Jankowski. 27-letni napastnik rozegrał bardzo dobre spotkanie, był aktywny w polu karnym rywali i asystował przy trafieniu Gerarda Badii.