Denis Czeryszew piłkarzem meczu otwarcia

Vlad1988/Shutterstock
Rosjanin Denis Czeryszew został wybrany najlepszym piłkarzem meczu otwarcia mistrzostw świata - poinformowała FIFA. Gospodarze pokonali Arabię Saudyjską 5:0.
Rosjanie na stadionie Łużniki w Moskwie na początek tegorocznego mundialu wysoko pokonali Arabię Saudyjską 5:0. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił Denis Czeryszew, który najpierw wpisał się na listę strzelców w 43. minucie, a potem w doliczonym czasie gry. Został wybrany najlepszym graczem meczu otwarcia MŚ.
Pomocnik spotkanie z Arabią Saudyjską zaczął na ławce rezerwowych, ale pojawił się na placu gry już w 24. minucie, zmieniając kontuzjowanego Alana Dżagojeva. Po wejściu na boisko zaprezentował się bardzo dobrze i ma spore szanse, aby przeciwko Egiptowi wyjść w podstawowym składzie.