Deportivo Alaves zremisowało z Sevillą

facebook.com/deportivoalaves/
Piłkarze Deportivo Alaves zremisowali przed własną publicznością z Sevillą FC 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu 14. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadio Mendizorrotza pierwszy gol padł w 37. minucie, a jego autorem był Jony. Hiszpański pomocnik przyjął futbolówkę od Jonathana Calleri i precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza drużyny przeciwnej.
W 78. minucie Wissam Ben Yedder wykorzystał dośrodkowanie Pablo Sarabii i w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od Fernando Pacheco.
Podopieczni Abelardo zanotowali trzeci remis w tym sezonie, mają na koncie 24 punkty i zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli.
Zawodnicy Pablo Machina również trzeci raz w sezonie podzielili się punktami z rywalami, uzbierali dotąd 27 "oczek" i plasują się na 2. pozycji.