Drużyna Ewy Pajor przegrała finał Ligi Mistrzów. Grad goli w dogrywce

el_loko / wikicommons
Ewa Pajor nie wygrała Ligi Mistrzów. Wolfsburg, w którym gra Polka, przegrał w finale z Olympique Lyon 1:4.
Na gole trzeba było czekać aż do dogrywki. Już na początku dodatkowego czasy Pernille Harder dała prowadzenie drużynie z Wolfsburga. Jej radość nie trwała jednak zbyt długo. Już trzy minuty po strzeleniu gola z boiska wyleciała Alexandra Popp, która zobaczyła drugą żółtą kartkę.
To wydarzenie kompletnie rozbiło piłkarki Wolfsburga, które w ciągu pięciu minut straciły aż trzy gole! Dla Lyonu trafiały kolejno Amandine Hnery, Eugenie Le Sommer i Ada Hegerberg. W końcówce spotkania wynik ustaliła Camile Abily.
Ewa Pajor rozegrała 120 minut. Polka nie miała żadnej czystej okazji do zdobycia bramki.
Wolfsburg - Lyon 1:4 (0:0)

Bramki: Harder 93' - Amandine Henry 98', Eugenie Le Sommer 99', Ada Hegerberg 103', Camille Abily 116'
Wolfsburg: Schult - Blasse, Fischer, Goessling, Maritz - Hansen (46' Wullaert), Gunnarsdottir (58' Wedemeyer), Popp, Dickenmann (90' Kerschowski) - Pajor, Harder

Lyon: Bouhaddi - Bronze, Bathy, Renard, Bacha (66' Cascarino) - Marozsan, Kumagai (95' van de Sanden S.), Henry, Majri - Hegerberg, Le Sommer (113' Abily)
Żółte kartki: Maritz - Bacha, Renard

Czerwona kartka: Popp (za dwie żółte)
Źródło: polsatsport.pl, własne