Drużyna Kacpra Przybyłki odpadła w półfinale Konferencji Wschodniej MLS

Shutterstock
Atlanta United wygrała z Philadelphia Union 2:0 (1:0) w meczu półfinałowym Konferencji Wschodniej. Ekipa Franka de Boera awansowała do finału. W drużynie gości zabrakło kontuzjowanego Kacpra Przybyłki.
Pierwszego gola dla Atlanty strzelił w 10. minucie Julian Gressel. Niemiec wykończył akcję całego zespołu sprytnym strzałem z piętnastu metrów.
Goście próbowali wyrównać, ale brakowało im skuteczności. Wykorzystali to podopieczni Franka de Boera i podwyższyli prowadzenie. W 80. minucie Josef Martinez uderzył precyzyjnie w sytuacji sam na sam. Wenezuelczyk jest w tym sezonie w znakomitej formie. To jego 28 bramka w 31 występie.
Atlanta United zagra w finale Konferencji Wschodniej z Toronto FC.
W zespole Philadelphia Union nie zagrał kontuzjowany Kacper Przybyłko. Polski napastnik zakończył sezon z bilansem: 26 meczów, 15 goli.
Marcin Karbowski25 Oct 2019 · 08:24