Drużyna Michała Pazdana wygrała z Sivassporem i zapewniła sobie utrzymanie. Polak rozegrał cały mecz

Twitter
Zespół Ankaragucu pokonał u siebie Sivasspor 3:1 (2:1) w poniedziałkowym spotkaniu 33. kolejki tureckiej Super Lig.
Na stołecznym 19 Mayis Stadyumu całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Michał Pazdan. Opór gości przełamał kapitalnym uderzeniem z dystansu Malijczyk Hadi Sacko.
Jedenaście minut przed przerwą podwyższył mocnym strzałem z kilku metrów Nowozelandczyk Tyler Boyd, a pięć minut po zmianie stron podwyższył jeszcze Argentyńczyk Hector Miguel Canteros.
Rozmiary przegranej przyjezdnych zmniejszył tylko strzałem głową Brazylijczyk David Braz. Podopieczni Hakana Kelesa po trzynastej porażce w sezonie spadli na czternastą lokatę w tabeli.
Zespół z Ankary natomiast po jedenastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach awansował na dwunaste miejsce w klasyfikacji, zapewniając sobie utrzymanie.
Łukasz Karyniewski20 May 2019 · 22:10