Drużyna Rybusa zremisowała z Urałem

Terek Grozny zremisował na własnym stadionie 1:1 z Urałem Jakaterynburg w meczu 21. kolejki ligi rosyjskiej. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Maciej Rybus. Polak występował na lewej stronie defensywy.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 19. minucie gry na listę strzelców wpisał się Denis Dorozhkin, któremu podawał Aleksandr Dantsew. Do wyrównania doprowadził czternaście minut później Oleg Ivanov. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Adilson.

Po remisie, Terek zajmuje piąte miejsce w tabeli. Ma sześć punktów do lidera, którym jest FK Rostów. Urał znajduje się na ósmej pozycji w lidze.

Dzisiaj w Priemjer Lidze odbędzie się jeszcze jeden mecz. CSKA Moskwa zmierzy się na własnym stadionie z Kubaniem Krasnodar.