Dublet Kyliana Mbappe i pierwszy mecz Leo Messiego w nowych barwach! PSG z pewnym zwycięstwem [WIDEO]

PSG wygrało 2:0 z Reims. Oba gole dla paryżan strzelił Kylian Mbappe, a oficjalny debiut w nowych barwach zanotował Leo Messi.
Mbappe otworzył wynik w 16. minucie. Francuz wykorzystał centrę z prawego skrzydła i głową skierował piłkę do siatki.
PSG kontrolowało grę, jednak Reims próbowało doprowadzić do remisu. W 41. minucie Keylor Navas musiał się nagimnastykować, aby obronić uderzenie zawodnika Reims.
Kibice z całego świata czekali na debiut Leo Messiego. W przerwie Mauricio Pochettino wysłał na rozgrzewkę sześciu rezerwowych. W tej grupie nie znalazł się były kapitan Barcelony.
Na początku drugiej połowy Marshall Munetsi trafił do siatki. Bramka pomocnika Reims nie została jednak uznana z powodu pozycji spalonej. W 58. minucie trybuny na stadionie w Reims ożyły. Na rozgrzewkę ruszył Leo Mesi.
Argentyńczyk pojawił się na murawie w 66. minucie. Nim wszedł na boisko, Kylian Mbappe podwyższył prowadzenie.
Messi zanotował spokojny występ. W jednej akcji 34-latek odebrał piłkę rywalom, podał do Mbappe, ale ten stracił futbolówkę. PSG dowiozło dwubramkowe prowadzenie do końca i wskoczyło na pierwsze miejsce w Ligue 1. Reims jest siedemnaste.
Adam Kłos29 Aug 2021 · 22:39