Dwa gole Icardiego dały zwycięstwo Interowi

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Piłkarze Delfino Pescara 1936 przegrali u siebie z Interem Mediolan 1:2 (0:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu trzeciej kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Adriatico - Giovanni Cornacchia prowadzenie dla gospodarzy zdobył osiemnaście minut po przerwie Jean-Christophe Bahebeck.

Francuz wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie w pole karne od Francesco Zampano i strzałem z kilku metrów zaskoczył golkipera rywali. Wyrównał niespełna kwadrans przed końcem uderzeniem głową Mauro Icardi.

Argentyńczyk w pierwszej minucie doliczonego czasu gry rozstrzygnął również losy konfrontacji precyzyjnym płaskim strzałem z narożnika pola karnego.

Beniaminek z Abruzji doznał w ten sposób pierwszej porażki w sezonie i jest na ósmym miejscu w tabeli. "Nerazzurri" natomiast po pierwszej wygranej w bieżących rozgrywkach, z takim samym dorobkiem punktowym co "Delfiny", zajmują jedenastą pozycję w klasyfikacji.