Dwa gole Jarosława Niezgody w MLS! Efektowna główka i prezent od obrońcy [WIDEO]

Portland Timbers
Jarosław Niezgoda zdobył dwie bramki w meczu Portland Timbers z San Jose Earthquakes w MLS. Drużyna Polaka wygrała 3:0 (0:0).
Niezgoda zaczął spotkanie z San Jose Earthquakes w wyjściowym składzie. W pierwszej połowie przeważali goście, ale nie byli w stanie zadać decydującego ciosu. Po przerwie zostali za to boleśnie ukarani. Duży w tym udział miał Jarosław Niezgoda.
Polski napastnik w 46. minucie otworzył wynik spotkania. Dostał kapitalne podanie z prawej flanki i przytomnie uderzył głową. Piłka tuż przy słupku wpadła do siatki, a golkiper rywali nie miał nic do powiedzenia.
Sześć minut później było już 2:0 i znów błysnął Niezgoda. Tym razem wykorzystał fatalną postawę defensywy. Dopadł do piłki wybitej przez obrońcę i ze spokojem skierował ją do siatki.
Wynik spotkania ustalił na cztery minuty przed końcem Felipe Mora, który z bliska dopełnił formalności. Ostatecznie piłkarze Portland Timbers wygrali 3:0.
Niezgoda do tej pory dla klubu z MLS rozegrał 17 spotkań. Zdobył w nich 6 goli.
Daniel Makarewicz12 Oct 2020 · 08:03