Dynamo Moskwa pokonało Urał. Grali Szymański i Augustyniak, Kucharczyk na ławce

Dziurek / shutterstock.com
Dynamo Moskwa pokonało u siebie Urał Jekaterynburg 2:0 (2:0) w jedynym piątkowym spotkaniu trzeciej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na VTB Arena w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł na murawę Sebastian Szymański, natomiast wśród gości grał od pierwszych minut Rafał Augustyniak. Michał Kucharczyk obserwował natomiast zawody z ławki rezerwowych.
Stołeczna drużyna objęła prowadzenie po szesnastu minutach gry, kiedy to celnie przymierzył z kilku metrów Artur Jusupow. Kwadrans później podwyższył płaskim strzałem z pola karnego Kiriłł Panczenko.
Dynamo dzięki pierwszej wygranej w sezonie przesunęło się na siódme miejsce w tabeli. "Trzmiele" doznały natomiast pierwszej porażki i spadły na drugą lokatę w klasyfikacji.