Dziwne sceny podczas turnieju ATP Finals. Czołowy tenisista nagle oszalał, zaczął uderzać się rakietą [WIDEO]

Screen/Twitter
W trakcie meczu Carlosa Alcaraza z Andriejem Rublowem w ATP Finals doszło do dziwnych scen. Rosyjski tenisista nie wytrzymał, co uchwyciły kamery telewizyjne.
Rozpoczęty kilka dni temu turniej ATP Finals nie przebiega po myśli Andrieja Rublowa, który ma już na swoim koncie dwie porażki. W poniedziałek musiał on uznać wyższość Daniiła Miedwiediewa. W środę 26-latek przegrał także z Carlosem Alcarazem.
Wicelider światowego rankingu ATP ograł Rublowa bez straty seta. Mecz, który trwał lekko ponad godzinę, zakończył się triumfem faworyzowanego Hiszpana wynikiem 7:5, 6:2.
Starcie rozgrywane na hali w Turynie od samego początku nie układało się po myśli Rublowa. Zaraz po rozpoczęciu drugiego seta Rosjanin został przełamany przez Alcaraza.
Ogromną złość pochodzącego z Moskwy zawodnika dało się zobaczyć podczas transmisji. W pewnej chwili piąty tenisista świata zaczął uderzać rakietą o własne udo.
Na tym występy Rublowa w turnieju ATP Finals się jednak nie kończą. Już w piątek jego rywalem będzie Alexander Zverev. Kilka dni temu Niemiec pokonał Alcaraza w trzech setach.
Piotr Sidorowicz 15 Nov 2023 · 19:12
Źródło: Twitter