Eden Hazard zdobył swojego pierwszego gola dla Realu Madryt. Skromna wygrana "Królewskich" w Salzburgu [WIDEO]

YT
Eden Hazard wpisał się na listę strzelców w towarzyskim meczu Red Bull Salzburg - Real Madryt. Mecz zakończył się wynikiem 0:1.
Belg trafił do bramki rywali w 19. minucie spotkania. Wówczas Courtois wyprowadził kontrę podaniem do Benzemy, a ten zagrał do Hazarda, który ruszył do przodu, zszedł na prawą nogę i przymierzył po długim rogu.
Była to pierwsza bramka Edena Hazarda w barwach "Królewskich".
Wcześniej - w 2. minucie spotkania - Sergio Ramos ostro zaatakował jednego z przeciwników.
Zidane w tym spotkaniu postawił przede wszystkim na grę w defensywie. W wyjściowej jedenastce znalazło się trzech środkowych obrońców, jednak i tak przyjezdnym przytrafiły się proste błędy w obronie.
Szansę na kolejne trafienia mieli i jedni, i drudzy. Po stronie "Los Blancos" dogodnych sytuacji nie wykorzystali Benzema i Hazarda, zaś najlepszą okazję dla Salzburga zmarnował Minamino.
Daniel Makarewicz07 Aug 2019 · 19:26