Edinson Cavani wciąż to ma! Spektakularny gol byłego snajpera PSG, bramkarz bez szans [WIDEO]

Screen/Twitter
Napastnik Boca Juniors, Edinson Cavani, popisał się spektakularnym trafieniem w spotkaniu Copa Argentina z Central Norte. Zespół reprezentanta Urugwaju wygrał ten mecz 3:0.
Pod koniec lipca 2023 roku Edinson Cavani zamienił Valencię na Boca Juniors. Jego przyjście do stolicy Argentyny wywołało duże poruszenie wśród kibiców, którzy zgotowali 37-latkowi huczne przywitanie.
Wielokrotny reprezentant Urugwaju szybko zaczął się odwdzięczać bramkami. Od chwili przenosin do Boca Juniors rozegrał on 24 mecze i strzelił w nich siedem goli. Dwa ostatnie padły w niedzielę.
Zespół z Buenos Aires mierzył się w 1/32 finału Copa Argentina z Central Norte. Już w 18. minucie meczu jego wynik otworzył Cavani. Po przerwie były napastnik Paris Saint-Germain wpisał się na listę strzelców po raz drugi. Tym razem zrobił to w bajecznym stylu, strzelając na 2:0.
Urugwajski atakujący sfinalizował kontrę Boca Juniors. W 57. minucie Cavani otrzymał dogranie od Franka Fabry, po czym pięknym uderzeniem "nożycami" nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.
Na kwadrans przed końcem meczu jego wynik ustalił Miguel Merentiel. Zwycięstwo Boca Juniors nad Central Norte pozwoliło gospodarzom zameldować się w 1/16 finału rozgrywek Copa Argentina.
Edinson Cavani w przeszłości był piłkarzem Palermo, Napoli, Manchesteru United, Valencii oraz Paris Saint-Germain. Jako zawodnik mistrza Francji rozegrał 301 spotkań i zdobył w nich 200 bramek.