Efektowna wygrana reprezentacji Polski U20. Szwajcarzy rozbici [WIDEO]

asinfo
Reprezentacja Polski U20 odniosła kolejne zwycięstwo w turnieju Elite League U20. Zawodnicy Jacka Magiery wygrali ze Szwajcarią 5:1.
Biało-czerwoni wyszli na prowadzenie w 35. minucie gry. Wówczas Bondarenko z bliska wepchnął piłkę do siatki po dośrodkowaniu Poręby z rzutu rożnego.
Po przerwie Polacy rozbili rywali, zdobywając cztery kolejne bramki. W 46. minucie wynik podwyższył Makowski. 13 minut później było już 3:0, gdy na listę strzelców wpisał się Stasiak. Kolejne trafienia dołożyli Poręba i Bednarczyk.
Dla gości honorowego gola zdobył Marchand.
Dzięki wygranej Polacy awansowali na czwarte miejsce w tabeli. W pięciu meczach biało-czerwoni zanotowali dwa zwycięstwa i ponieśli trzy porażki.
Polska U20 - Szwajcaria U20 5:1 (1:0)
Bramki: Bondarenko (35.), Makowski (46.), Stasiak (58.), Poręba (68.), Bednarczyk (86.) - Marchand (61.)
Polska: Mrozek - Bondarenko (87. Skrzypczak), Szota, Kiwior - Bednarczyk (87. Szpakowski), Makowski, Puchacz, Poręba (87. Szpakowski), Skóraś - Stasiak (59. Rakoczy), Kurminowski (82. Czubak).
Szwajcaria: Saipl - Jankowski (72. Scheupbach), Kronig, Hefti, Mueller - Marchand, Antunes (62. Rustemoski) - Burkart (73. Medja), Bares, Fehr (62. Haile-Selassie) - Gonzalez.
Daniel Makarewicz14 Nov 2019 · 19:19