Efektowny start Liverpoolu! "The Reds" rozbili Norwich w pierwszym meczu sezonu Premier League [WIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Liverpool FC rozbił u siebie Norwich City 4:1 (4:0) w spotkaniu inaugurującym nowy sezon angielskiej Premier League.
Wynik konfrontacji na Anfield otworzył po siedmiu minutach gry Grant Hanley, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki. Dwanaście minut później podwyższył płaskim strzałem w długi róg Egipcjanin Mohamed Salah.
Po kolejnych dziewięciu minutach celnie przymierzył głową Holender Virgil van Dijk, a trzy minuty przed przerwą beniaminka pogrążył w podobny sposób Belg Divock Origi. Rozmiary przegranej gości zmniejszył płaskim uderzeniem w długi róg Fin Teemu Pukki.
"The Reds" zagrają w drugiej kolejce na wyjeździe z Southampton FC, natomiast "Kanarki" podejmą przed własną publicznością Newcastle United.