Eintracht Frankfurt uległ u siebie FC Augsburg

ninopavisic/Shutterstock
Eintracht Frankfurt uległ u siebie FC Augsburg 1:3 (1:2) w trzecim niedzielnym meczu 29. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Commerzbank-Arena prowadzenie gospodarzom zapewnił po niespełna kwadransie gry efektownym strzałem głową Portugalczyk Goncalo Paciencia. Jeszcze przed przerwą jednak straty gości z nawiązką odrobił Marco Richter, który dwukrotnie wykańczał skutecznie składne kontrataki zespołu z Bawarii.
Pięciokrotnych triumfatorów Pucharu Niemiec pogrążył dodatkowo sześć minut przed końcem precyzyjnym strzałem zza linii pola karnego Austriak Michael Gregoritsch.
"Orły" z Hesji doznały w ten sposób siódmej porażki w sezonie i utrzymały czwarte miejsce w tabeli. Drużyna z Bawarii natomiast po siódmej wygranej w bieżących rozgrywkach awansowała na czternastą lokatę w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński14 Apr 2019 · 20:16