El. ME. Białoruś pokonała Estonię, podział punktów na Cyprze

Wyjazdowe zwycięstwo Białorusinów, podział punktów na Cyprze
BFF
Trzy gole zobaczyli kibice na A. Le Coq Arena w Tallinie. Estonia przegrała u siebie z Białorusią 1:2 w meczu grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020.
Do przerwy był bezbramkowy remis. W 48. minucie wynik dla gości otworzył Nikita Naumow. Wyrównał w 54. minucie Erik Sorga. Kiedy wydawało się, że drużyny podzielą się punktami, to w drugiej minucie doliczonego czasu zwycięską bramkę dla przyjezdnych zdobył Maksym Skawysz.
Estonia przegrała wszystkie cztery spotkania i zamyka tabelę grupy C. 9 września zmierzy się u siebie z Holandią. Natomiast Białorusini, mający za sobą pięć rozegranych meczów, plasują się na czwartej pozycji z trzema zdobytymi "oczkami". 10 października zagrają u siebie rewanż z Estonią.