El. ME. Walia zremisowała z Chorwacją. Gol Garetha Bale'a

Walia zremisowała z Chorwacją. Gol Garetha Bale'a
Andrew Dowling Photo / shutterstock.com
Walia zremisowała u siebie z Chorwacją 1:1 (1:1) w drugim niedzielnym meczu ósmej kolejki grupy E eliminacji Euro 2020.
Na Cardiff City Stadium prowadzenie wicemistrzom świata zapewnił po dziewięciu minutach gry płaskim strzałem zza linii pola karnego Nikola Vlasic. Już w doliczonym czasie pierwszej połowy wyrównał uderzeniem w długi róg w sytuacji sam na sam Gareth Bale, któremu świetnie zagrał w pole karne Ben Davies.
Po zmianie stron kibice nie oglądali już więcej bramek i obie drużyny po raz drugi w tych eliminacjach podzieliły się punktami z rywalami. "Czerwone Smoki" pozostały na czwartym miejscu w tabeli, natomiast zespół z Bałkanów umocnił się na czele stawki.
Wyspiarze w następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Azerbejdżanem, a wicemistrzowie świata podejmą przed własną publicznością Słowację.
Marcin Karbowski13 Oct 2019 · 23:01