El. MŚ: Remis Algierii z Nigerią

CP DC Press / shutterstock.com
Algieria zremisowała u siebie z Nigerią 1:1 (0:0) w meczu 6. kolejki grupy B eliminacji MŚ 2018 w strefie Afryki.
Kibice zgromadzeni na Stade Chahid-Hamlaoui w Constantine na pierwszego gola w tym spotkaniu musieli czekać ponad godzinę. Osiemnaście minut po przerwie prowadzenie przyjezdnym zapewnił John Ogu. Wyrównał dwie minuty przed końcem z rzutu karnego Yacine Brahimi.
"Super Orły", które już wcześniej zapewniły sobie pierwsze miejsce w tabeli grupy i bezpośredni awans do mundiali w Rosji, zachowały w ten sposób miano niepokonanych w decydującej fazie eliminacji.
"Pustynne Lisy Maghrebu" natomiast po drugim remisie zakończyły zmagania na ostatnim miejscu w tej grupie, w której rywalizowały również Zambia i Kamerun.