Emocjonujące derby Sewilli! Cztery bramki i remis

nikopavisic / shutterstock.com
Real Betis zremisował u siebie z Sevilla FC 2:2 w sobotnich derbach Sewilli rozegranych w ramach 37. kolejki hiszpańskiej La Liga. Kibice na Estadio Benito Villamarin zobaczyli bardzo emocjonujące spotkanie.
Mecz świetnie rozpoczął się dla gospodarzy. W piątej minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego trafił Marc Bartra. W drugiej połowie lepiej prezentowali się goście. Najpierw Wissam Ben Yedder wykorzystał błąd defensywy rywali i z bliska trafił do siatki. Następnie Francuz zaliczył asystę piętą po "wrzutce" z rzutu rożnego, a na 2:1 dla przyjezdnych trafił Simon Kjaer. Bardzo szybko gola na 2:2 strzelił Loren i drużyny podzieliły punktami.
"Verdiblancos" zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 60 punktami. W ostatniej kolejce zmierzą się na wyjeździe z CD Leganes.
Natomiast "Rojiblancos" plasują się lokatę niżej i mają pięć "oczek" mniej. Na zakończenie sezonu podejmą u siebie z Deportivo Alaves.