Everton się nie zatrzymuje! Dwa gole Jamesa Rodrigueza [WIDEO]

Everton nie zwalnia tempa. Drużyna Carlo Ancelottiego rozbiła na własnym boisku Brighton 4:2.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 16. minucie. Do bramki trafił rewelacyjny na początku sezonu Dominic Calvert-Lewin. Anglik celnie główkował po szybkim rozegraniu rzutu rożnego.
Brighton wyrównało w 41. minucie za sprawą Neala Maupaya, ale nie zdołało utrzymać remisu do końca pierwszej połowy. Tuż przed przerwą bramkę dla gospodarzy zdobył Yerry Mina.
Po zmianie stron Everton strzelił jeszcze dwa gole. Oba na swoim koncie zapisał James Rodriguez. Akcje były bliźniacze - Kolumbijczyk za każdym razem trafiał do właściwie pustej bramki. Różnica polegała na tym, że pierwszą bramkę zdobył strzałem lewą nogą, a drugiego - prawą.
W końcówce gospodarze grali dość niefrasobliwie. Ukarani zostali za to już w doliczonym czasie z dystansu precyzyjnie przymierzył Bissouma.
Everton znakomicie rozpoczął obecny sezon. Drużyna Carlo Ancelottiego wygrała wszystkie cztery spotkania. Dorobek Brighton jest znacznie słabszy - to zaledwie trzy punkty.
Marcin Karbowski03 Oct 2020 · 17:53