Fabiański i Boruc obronili rzuty karne [VIDEO]

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Bournemouth zremisowało 1:1 na wyjeździe z Crystal Palace, a Swansea przegrała z Leicester 1:2 w meczach Premier League. W obu spotkaniach błysnęli Artur Boruc oraz Łukasz Fabiański, którzy obronili rzuty karne.

Swansea podejmowała na wyjeździe mistrzów Anglii. Podopieczni Claudio Ranieriego wyszli na prowadzenie w 32 minucie. Bramkę zdobył Jamie Vardy. Na początku drugiej połowy prowadzenie podwyższył Wes Morgan. Za moment mogło być 3:0 dla gospodarzy, ale rzut karny wykonywany przez Ryiada Mahreza obronił Łukasz Fabiański.

Goście zdobyli jeszcze kontaktową bramkę w 80 minucie, ale nie zdołali strzelić gola wyrównującego i przegrali 1:2.

Cabaye'a z jedenastki obronił Artur Boruc. Polak świetnie wyczuł Francuza i odbił piłkę uderzoną płasko w róg bramki. Crystal Palace w końcu dopięło swego i bramkę na 1:1 zdobyło w 93 minucie.