Fantastyczny powrót i zwycięstwo Radwańskiej w Eastbourne

jctabb/Shutterstock
Agnieszka Radwańska w trzech setach - 5:7, 7:6(4), 6:0 - pokonała Darię Gawriłową w drugiej rundzie turnieju WTA w Eastbourne.
Początek pojedynku należał do Polki, która szybko przełamała rywalkę i prowadziła już 4:1. Niestety nasza zawodniczka przegrała kolejne cztery wymiany i sytuacja Radwańskiej była trudna. Polka zdołała jeszcze wygrać jednego gema, ale całego seta przegrała 5:7.
Druga partia miała jeszcze bardziej zacięty przebieg, a końcówka była jeszcze bardziej dramatyczna. Australijka miała aż dwie piłki meczowe, ale obie zmarnowała i Radwańska zdołała doprowadzić do wyrównania.
Trzeci set nie miał już żadnej historii. Radwańska wygrała pewnie 6:0 i awansowała do trzeciej rundy. Tam zmierzy się z Petrą Kvitovą.
Jakub Kreśliński26 Jun 2018 · 19:19
Źródło: sportowefakty.wp.pl