Fatalna końcówka Juventusu! Drużyna Szczęsnego przegrała z kandydatem do spadku [WIDEO]

Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Juventus nie poradził sobie z kandydatem do spadku. Zespół z Turynu przegrał na wyjeździe z Genoą 1:2.
Juventus objął prowadzenie na początku drugiej połowy. Z dystansu precyzyjnie przymierzył powoli żegnający się z klubem Paulo Dybala.
Goście, którzy są już pewni awansu do kolejnej edycji Ligi Mistrzów, nie dowieźli zwycięstwa do końca. Stracili je w 87. minucie. Do wyrównania doprowadził Gudmonsson.
Mecz rozstrzygnął się w szóstej minucie doliczonego czasu. Zwycięskiego gola dla Genoi z rzutu karnego strzelił Criscito.
Cały mecz w barwach Juventusu rozegrał Wojciech Szczęsny. Był to jego 33. ligowy występ w tym sezonie.
Juventus pozostał na czwartym miejscu w tabeli. Genoa nieco awansowała w tabeli - teraz jest osiemnasta.
Marcin Karbowski06 May 2022 · 22:58