Skandaliczne błędy sędziego w półfinale LE! "Jedna z najgorszych decyzji o rzucie rożnym w historii futbolu" [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Olympique Marsylia przegrał po dogrywce w wyjazdowym meczu z Red Bullem Salzburg 1:2. Po zakończeniu spotkania najwięcej mówiło się o fatalnej pracy arbitra.
Sergiej Karasev na Red Bull Arena popełnił wiele błędów i od razu został okrzyknięty antybohaterem spotkania. Najpierw Rosjanin w 65. minucie uznał gola dla ekipy z Salzburga, choć dwóch zawodników tej drużyny znajdowało się na pozycji spalonej.
W 87. minucie sędzia nie odgwizdał ewidentnego rzutu karnego, gdy Thauvin chciał dośrodkować w pole karne, a Caleta-Car zablokował tę próbę ręką.
Drugi koszmarny błąd przydarzył się Rosjaninowi w dogrywce i zaważył na losach rywalizacji. Goście w 116. minucie zdobyli bramkę na wagę awansu po rzucie rożnym. Jak pokazały powtórki, sędzia niesłusznie przyznał stały fragment gry ekipie z Marsylii, bo piłka po strzale Andre-Franka Zambo odbiła się od Theuvina.
Sergiej Karasev jest jednym z arbitrów, którzy będą sędziować mecze mistrzostw świata w Rosji.