Remis SPAL z Genoą. Arkadiusz Reca zmarnował dwustuprocentową sytuację [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
SPAL 2013 zremisował u siebie z Genoa CFC 1:1 (0:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 13. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A. Arkadiusz Reca mógł wpisać się na listę strzelców, ale z niecałych dwóch metrów trafił w bramkarza.
Na Stadio Paolo Mazza w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Arkadiusz Reca. Całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwowali natomiast Bartosz Salamon i Filip Jagiełło.
Reca mógł zdobyć swoją pierwszą bramkę na włoskich boiskach. Reprezentant Polski w zamieszaniu w polu karnym dopadł do piłki tuż przed bramką i - zamiast ze spokojem umieścić futbolówkę w siatce - trafił w interweniującego golkipera.
Jakby tego było mało, kilka chwil później Reca doznał urazu szyi.
Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Prowadzenie miejscowym dał dziesięć minut po zmianie stron Andrea Petagna, który wykorzystał rzut karny. Dwie minuty później wyrównał strzałem głową z kilku metrów Stefano Sturaro.
Obie drużyny po raz drugi z rzędu podzieliły się punktami z rywalami. Zespół z Ferrary jest przedostatni w tabeli, natomiast "Rossoblu" z Ligurii otwierają strefę spadkową klasyfikacji.
Daniel Makarewicz25 Nov 2019 · 21:50
Źródło: Twitter/własne