Fatalny mecz Chelsea. "The Blues" dostali lanie w Sheffield [WIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Klęska Chelsea! Drużyna Franka Lamparda przegrała na wyjeździe z Sheffield United aż 0:3. Taki wynik może jej mocno skomplikować jej sytuację w walce o awans do Ligi Mistrzów.
Gospodarze dwa gole strzelili już w pierwszej połowie. W 18. minucie do bramki Kepy trafił David McGoldrick. Trzynaście minut później do siatki trafił Oliver McBurnie.
Chelsea przed przerwą grała bardzo słabo. Nie dość, że nie potrafiła sobie poradzić z atakami Sheffield, to jeszcze sama mało oferowała w ofensywie.
Po przerwie w grze Chelsea niewiele się zmieniło. Gospodarze wykorzystali to w 77. minucie, gdy do bramki trafił McGoldrick. Asystę przy jego golu zaliczył... Antonio Ruediger, który bardzo nieporadnie próbował wybić piłkę ze swojego pola karnego.
Porażka może skomplikować sytuację Chelsea w walce o miejsce w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Na razie zajmuje w trzecie miejsce w tabeli, ale po meczach Leicester i Manchesteru United może spaść nawet o dwie pozycje.
Sheffield z kolei liczy się w walce o awans do Ligi Europy. Piłkarze Chrisa Wildera dzięki zwycięstwu awansowali na szóstą lokatę.
Marcin Karbowski11 Jul 2020 · 20:56