Festiwal pięknych goli w Ekstraklasie! Wisła Kraków wydarła remis w starciu z Lechią Gdańsk [WIDEO]

Lechia Gdańsk zremisowała z Wisłą Kraków 2:2. Spotkanie obfitowało w niesamowite emocje i piękne bramki.
Wynik spotkania otworzył Jarosław Kubicki. Wykorzystał on zamieszanie w polu karnym i pewnym uderzeniem pokonał Pawła Kieszka.
Ozdobą meczu było trafienie Ilkaya Durmusa. Zawodnik gdańszczan oddał fenomenalny strzał z rzutu wolnego.
W drugiej połowie Wisła ruszyła do odrabiania strat. Bramkę kontaktową w 72. minucie zdobył Michal Frydrych.
10 minut później szansę na doprowadzenie do remisu miał Felicio Brown Forbes. Snajper "Białej Gwiazdy" doszedł do centry Aschrafa Eh Mahdiouiego, ale jego strzał głową był niecelny.
W doliczonym czasie gry z boiska wyleciał Serafin Szota. 22-latek w ciągu kilkudziesięciu sekund obejrzał dwie żółte kartki.
Gdy wydawało się, że Lechia dowiezie jednobramkowe prowadzenie do końca, w ostatniej akcji meczu punkt Wiśle zapewnił Michal Frydrych.
Adam Kłos12 Sep 2021 · 17:00