Festiwal pięknych goli w meczu PSG! Achraf Hakimi i Leo Messi przesądzili o zwycięstwie [WIDEO]

PSG miało spore problemy w spotkaniu ligowym z FC Toulouse. Ostatecznie podopiecznym Christophe'a Galtiera udało się jednak wygrać 2:1.
Mecz rozpoczął się fatalnie dla Renato Sanchesa, który już w 12. minucie doznał kontuzji. Portugalczyk opuszczał murawę ze łzami w oczach.
W 20. minucie goście z Tuluzy objęli prowadzenie. Idealny strzał z rzutu wolnego oddał Branco van den Boomen.
Jeszcze przed przerwą paryżanom udało się doprowadzić do remisu. Bramkę na 1:1 w pięknym stylu zdobył Achraf Hakimi.
W 58. minucie PSG objęło prowadzenie. Perfekcyjny strzał z dystansu oddał Leo Messi.
W doliczonym czasie gry ekipa Toulouse była bliska doprowadzenia do remisu. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę złapał jednak Gianluigi Donnarumma. Po szybkim kontrataku Messi mógł jeszcze skompletować dublet, ale trafił w słupek.
Paryżanie po zwycięstwie 2:1 nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Przewaga nad drugą w tabeli Marsylią wynosi osiem punktów.
Adam Kłos04 Feb 2023 · 18:54