Feyenoord uległ PSV Eindhoven przed własną publicznością

facebook.com/feyenoord
Feyenoord Rotterdam uległ u siebie PSV Eindhoven 1:3 (0:2) w szlagierowym meczu 25. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie.
Na De Kuip dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnili Kolumbijczyk Santiago Arias, który zaskoczył golkipera gospodarzy strzałem głową, a także Steven Bergwijn, który wykorzystał sytuację sam na sam.
Osiem minut po zmianie stron kontaktową bramkę głową uzyskał Tonny Vilhena, ale pięć minut później Urugwajczyk Gaston Pereiro przypieczętował uderzeniem pod poprzeczkę prestiżowy sukces podopiecznych Phillipa Cocu.
Dzięki 21. wygranej w sezonie zespół z Brabancji umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Drużyna z portowego miasta doznała natomiast już siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na czwartej lokacie w klasyfikacji.