Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności

Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

FIFA do reformy

18 lip 2015 | 16:13 1
FIFA do reformy
Źródło zdjęcia: Marcello Casal Jr. / ABr, wikipedia
Coca-Cola oraz McDonalds, dwóch sponsorów FIFA, wzywają międzynarodową organizację piłkarską do utworzenia specjalnej komisji, która będzie nadzorowała reformy, mające pomóc w poprawie wizerunku FIFA. 

Obaj sponsorzy potwierdzili, że wywarli presję na organizację i wezwali ją do reform. - Poprosiliśmy FIF-ę o wsparcie niezależnej komisji nadzorowanej przez jednego lub więcej wybitnych, bezstronnych przywódców, którzy wdrożyliby niezbędne zmiany reformujące zarządzanie FIFA - ogłosiła Coca-Cola na łamach Associated Press.

Brent Wilton, jeden z dyrektorów Coca-Coli, stwierdził, że dla FIFA to najbardziej wiarygodny sposób do odzyskania utraconego zaufania wśród fanów i sponsorów. 

McDonald's z kolei oczekuje gruntownych zmian w FIF-ie i konkretnych działań. - Ostatnie wydarzenia i oskarżenia poważnie nadszarpnęły wizerunkiem FIF-y, w taki sposób, że uderzyło to w samo serce naszej współpracy. W związku z tym bezpośrednio do niej przesłaliśmy jej swoje obawy. FIFA musi wprowadzić znaczące zmiany, żeby odbudować zaufanie i wiarygodność wśród fanów i sponsorów. Świat oczekuje zdecydowanych działań, tak samo jak McDonald's.

Śledztwo w sprawie korupcji i łapówkarstwa w FIFA prowadzi FBI. W Szwajcarii zatrzymano już siedmiu działaczy, a jednego z nich deportowano do Stanów Zjednoczonych. A prokuratura federalna w Szwajcarii naliczyła 81 podejrzanych transakcji bankowych. W czerwcu tego roku swoją dymisję zapowiedział prezydent FIFA, Sepp Blatter.
Źródło: goal.com
Dyskusja 1
18 lip 2015 | 20:17
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ciekawe... Kibice, federacje krajowe, nawet policja nie daje rady, a tu może się okazać, że sponsorzy będą batem!
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja