FK Krasnodar - Sevilla: Porażka gości. Składy, wynik meczu i bramki

Porażka Sevilli w Krasnodarze
Ivica Drusany/Shutterstock
FK Krasnodar pokonał u siebie Sevillę FC 2:1 (0:1) w meczu 2. kolejki grupy J piłkarskiej Ligi Europy.
W 43. minucie prowadzenie andaluzyjskiej drużynie dał Charles Kabore, który niefortunnie skierował futbolówkę do własnej bramki.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 72. minucie. Wówczas Pavel Mamaev prostopadle zagrał do Mauricio Pereyry, a ten uderzeniem w lewy dolny róg pokonał golkipera rywali.
Bramkę na wagę wygranej zespołu z Rosji zdobył w 88. minucie Tornike Okriashvili, który wykorzystał dośrodkowanie Viktora Claessona i strzałem przewrotką umieścił piłkę w siatce.
W innym spotkaniu tej grupy Standard Liege wygrał na własnym boisku z Akhisar Belediyespor 2:1 (2:1).
W grupie J pierwsze miejsce zajmuje FK Krasnodar, który ma na koncie komplet zwycięstw. Zespół z Andaluzji i Standard Liege mają po trzy punkty, a turecka drużyna zero.