FK Orenburg zremisował z Arsienałem Tuła

alphaspirit / shutterstock
FK Orenburg zremisował u siebie z Arsienałem Tuła 1:1 w poniedziałkowym meczu 26. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Dla gości był to piąty z rzędu mecz ligowy bez porażki.
Kibice na gole musieli czekać do drugiej połowy. W 62. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Bramkę zdobył Luka Djordjević. Gospodarze odpowiedzieli na 12 minut przed końcem spotkania. Remis zapewnił im portugalski pomocnik Ricardo Alves.
Podopieczni Władimira Fiedotowa zajmują siódme miejsce w tabeli. Na swoim koncie mają 36 punktów. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Rubinem Kazań.
Natomiast zespół prowadzony przez Igora Czeriewczenkę zgromadził 39 "oczek" i plasuje się na piątej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Lokomotiw Moskwa.