Fortuna 1. Liga: Czerwona kartka, rzut karny i dwa gole w Bełchatowie

ARIVALD, wikicommons
Czerwoną kartkę, rzut karny i dwa gole zobaczyli kibice w trzecim piątkowym meczu 15. kolejki Fortuna 1. Ligi. GKS Bełchatów zremisował u siebie z Miedzią Legnica 1:1.
Na bramki kibice musieli poczekać do drugiej połowy. W 66. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Dawida Kocyły. Końcówka była bardzo nieudana dla miejscowych. Czerwona kartka dla Krzysztofa Wołkowicza i rzut karny dla przyjezdnych zamieniony na gola przez Dawida Korta.
Po tym remisie podopieczni Artrura Derbina zajmują 13. miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.
Natomiast zespół prowadzony przez Dominika Nowaka plasuje się na piątej pozycji i ma na swoim koncie 24 "oczka". Jego kolejnym rywalem będzie Radomiak Radom.
Tomasz Bratkowski25 Oct 2019 · 22:45