Fortuna wygrała z Augsburgiem, grał Kamiński

MediaPictures.pl / shutterstock.com
W 18. kolejce Bundesligi FC Augsburg przegrał u siebie z Fortuną Dusseldorf 1:2. W zespole gości całe spotkanie rozegrał Marcin Kamiński.
Ekipa polskiego defensora zdobyła kolejne trzy cenne punkty w walce o utrzymanie. Zespół Fortuny prowadził po golu Marvina Duckscha pod koniec pierwszej połowy.
Augsburg wyrównał w 65. minucie kiedy na listę strzelców wpisał się Jonathan Schmid.

Zwycięstwo podopiecznym Friedhelma Funkela zapewnił rezerwowy Benito Raman. Belg trafił do siatki w 89. minucie.
W zespole z ESPRIT arena całe spotkanie rozegrał Marcin Kamiński. Dla polskiego defensora był to piętnasty występ w sezonie.
Fortuna po czwartym kolejnym zwycięstwie w tabeli Bundesligi jest trzynasta z dorobkiem 21 punktów. Augsburg natomiast zajmuje piętnastą lokatę, ma na koncie 15 punktów