Francja - Niemcy: Dwa gole Griezmanna dały wygraną Francji. Wynik meczu, składy i bramki

Griezmann załatwił Niemców. Czy to był ostatni mecz Loewa z niemiecką reprezentacją? [WIDEO]
fff.fr
Niemcy przegrali z Francją 1:2 w swoim trzecim meczu w Lidze Narodów. To może być ostatnie spotkanie Joachima Loewa w roli selekcjonera niemieckiej kadry.
Spotkanie zaczęło się dobrze dla naszych zachodnich sąsiadów, bo już w 14 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Kroosa, który wykorzystał rzut karny.
Wszystko zmieniło się jednak po przerwie. Najpierw w 62 minucie do remisu doprowadził Griezmann, pokonując Neuera strzałem głową po mocnym dośrodkowaniu Lucasa Hernandeza.
W 80 minucie napastnik Atletico po raz drugi wpisał się na listę strzelców, podchodząc do jedenastki - sędzia dopatrzył się faulu Hummelsa na Matuidim, i był to bardzo wątpliwy rzut karny - i pewnie ją wykorzystując.
Niemcy po trzech meczach nadal mają tylko punkt na koncie i zajmują ostatnie miejsce w grupie. Francja z kolei z siedmioma punktami jest liderem.
Jakub Kreśliński16 Oct 2018 · 22:36