Freiburg stracił zwycięstwo w doliczonym czasie gry

Ctruongngoc, wikipedia
Zawodnicy SC Freiburg zremisowali przed własną publicznością z Werderem Brema 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu 12. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
W 42. minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Gian-Luca Waldschmidt i pokonał golkipera rywali.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Wówczas Ludwig Augustinsson dopadł do futbolówki zagranej z rzutu rożnego i strzałem z bliskiej odległości umieścił ją w siatce.
Podopieczni Christiana Streicha mają na koncie 14 punktów i plasują się na 11. pozycji. Zespół prowadzony przez Floriana Kohfeldta z dorobkiem 18 "oczek" zajmują 7. miejsce.
Kamil Kaczmarek25 Nov 2018 · 18:10