Genoa CFC gorsza od Atalanty Bergamo, zwycięski gol Zapaty

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Genoa CFC przegrała u siebie z Atalantą Bergamo 1:2 w pierwszym niedzielnym meczu 3. kolejki włoskiej Serie A. Całe spotkanie wśród rezerwowych gospodarzy spędził Filip Jagiełło.
W 64. minucie bramkę z rzutu karnego dla przyjezdnych zdobył Luis Muriel. Kiedy wyrównał pierwszej minucie doliczonego czasu gry Domenico Criscito, który również trafił z "11", wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem. Ostatni cios należał jednak do gości, a zwycięską bramkę zdobył Duvan Zapata.
Po tej wygranej podopieczni Gian Piero Gasperiniego zajmują piąte miejsce w tabeli ze zdobytymi sześcioma punktami. W następnej kolejce zmierzą się na własnym stadionie z Fiorentiną.
Natomiast zespół prowadzony przez Aurelio Andreazzoliego zgromadził do tej pory cztery "oczka" i plasuje się na dziewiątej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Cagliari Calcio.