Genoa wygrała z Brescią w debiucie Thiago Motty. Niesamowity gol z rzutu wolnego [WIDEO]

Paolo Bona / Shutterstock
Genoa CFC wygrała na własnym boisku z Brescią Calcio 3:1 (0:1) w meczu 9. kolejki Serie A. W zespole gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Filip Jagiełło.
Brescia prowadziła do przerwy po golu Sandro Tonaliego w 34. minucie. Pomocnik oddał znakomity strzał z rzutu wolnego.
W drugiej połowie bramki zdobywali już tylko gospodarze. W 66. minucie Andrea Pinamonti wywalczył piłkę w polu karnym zagrał do Kevina Agudelo, a ten uderzył pod poprzeczkę.
Kwadrans przed końcem spotkania Cristian Kouame strzelił gola przewrotką, a w 79. minucie Goran Pandev uderzył z piętnastu metrów w okienko i ustalił rezultat na 3:1.
Tym samym wszystkie gole dla zespołu z Geniu strzelili piłkarze, którzy pojawili się na boisku z ławki.
W drużynie gospodarzy Filip Jagiełło był rezerwowym.
Genoa CFC przerwała serię sześciu meczów bez wygranej i awansowała na siedemnaste miejsce z dorobkiem ośmiu punktów.
Brescia jest osiemnasta i ma na koncie siedem punktów.
Marcin Karbowski26 Oct 2019 · 22:48