Gigantyczna kontrowersja w meczu polskich siatkarek. Trener rywalek zszokował swoim zachowaniem [WIDEO]

Reprezentacja Polski rywalizuje z Ukrainą na siatkarskich mistrzostwach Europy. W trakcie drugiego seta meczu grupowego doszło do sporej kontrowersji.
Biało-czerwone dość pewnie wygrały pierwszą partię tego spotkania. Set ten zakończył się wynikiem 25:17 na korzyść podopiecznych Stefano Lavariniego.
W drugim secie Ukrainki weszły na znacznie wyższy poziom. Wypracowały sobie przewagę, której później umiejętnie broniły.
Przy wyniku 14:17 Polki domagały się punktu po nieprzepisowym zagraniu Iwana Petkowa. Selekcjoner rywalek wystawił nogę i kopnął piłkę zanim ta spadła na parkiet.
Sędzia nie przychylił się do protestów biało-czerwonych. Arbiter uznał, że piłka i tak wyszłaby na aut, więc punkt został przyznany reprezentacji Ukrainy,
Decyzja ta wzbudziła ogromne kontrowersje. Polskie rezerwowe miały zareagować okrzykami: "Złodzieje".
Polska pokonała Ukrainę w czterech setach. Obszerne podsumowanie spotkania znajdziecie TUTAJ.