Girondins Bordeaux wygrało w Saint-Etienne

facebook.com/pg/girondins/
Piłkarze Girondins Bordeaux FC pokonali na wyjeździe AS Saint-Etienne 2:1 (2:1) w niedzielnym meczu 36. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Stade Geoffroy-Guichard strzelił Remy Cabella. W 28. minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny na rzecz gospodarzy, a francuski pomocnik pewnym uderzeniem zamienił jedenastkę na gola.
Dwie minuty później przyjezdni doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Younousse'a Sankhare'a. Pomocnik z Senegalu dopadł do piłki, którą zagrał Youssouf Sabaly i zdołał umieścić ją w siatce.
Wynik meczu na 2:1 dla "Żyrondystów" ustalił w 36. minucie Jules Kounde. Przy trafieniu 19-letniego obrońcy asystował Brazylijczyk Pablo.
Podopieczni Jeana-Louisa Gasseta zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli Ligue 1, z kolei zawodnicy prowadzeni przez Gustavo Poyeta plasują się na ósmej pozycji.