GKS Katowice blisko katastrofy. Spadek coraz bardziej realny

MacQtosh, wikipedia
GKS Katowice przegrał u siebie ze Stalą Mielec 0:2 w sobotnim meczu 32. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dzięki tej wygranej goście cały czas pozostają w walce o awans do Ekstraklasy.
Wynik w 61. Minucie otworzył Andreja Prokić. Na 10 minut przed końcem przyjezdni przypieczętowali swój triumf. Bramkę zdobył Łukasz Janoszka.
Po tej porażce podopieczni Dariusz Dudka zajmują 14. miejsce w tabeli, mając jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Wartą Poznań.
Natomiast zespół prowadzony przez Artura Skowronka plasuje się na trzeciej pozycji. Do drugiego ŁKS-u Łódź, który rozegrał jedno spotkanie mniej, traci cztery "oczka". Kolejnym rywalem Stali będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
Kamil Kaczmarek03 May 2019 · 22:45